Letní dětské tábory – doporučuji

Letní tábory

Báječné zlepšení koordinace, koncentrace, všeobecný rozvoj. Ano, letní tábory pomáhají zlepšit nejen fyzickou, ale i psychickou stránku rozvoje dětí. V této době je rozvoj dětí velmi silně ovlivněn také nedostatkem sociálních kontaktů.

Ráda bych Vám touto cestou nabídla dva týdenní pobytové tábory nedaleko Zbirohu (Rokycansko).

Tentokrát je to o velmi unikátní nabídce, táborů na týden, Vím, že mnoho dětí se bojí odloučit od svých rodičů, ale toto považuji za „prodloužený výlet“. Myslím, že by se tato novinka mohla mnoha rodičům hodit a dětem líbit. Tábory vede pan Mgr. Šimůnský, se kterým již řadu let spolupracuji, a který v sobě pedagoga nezapře. Já to považuji za velmi dobrou věc. Níže pod obrázkem je nabídka s odkazy.

Jsem přesvědčena, že se Vám to bude také líbit.

Šimiho 7-denní tábory na Zbirožském potoce

Spolek AKTIVITY NADOHLED z.s. pořádá tábory pro kluky a holky ve věku 7 – 14 let, kteří si chtějí vyzkoušet táboření a týden je pro ně tak akorát.

Termíny:

  • běh (3.-10.7.2021)
  • II. běh (10.-17.7.2021)

V průběhu 7 dní zažijete mnohá dobrodružství, při kterých bude zapotřebí prokázat odvahu a odhodlání, znalosti a zručnost, rychlost a sílu, ale také schopnost spolupráce a vzájemné pomoci.

Naučíte se mimo jiné uzlovat či střílet z luku, pohybovat se tiše a neviditelně v přírodním prostředí nebo třeba vařit indiánská jídla.

Budete mít možnost přespat v indiánském teepee a zúčastnit se velkého táborového ohně.

Podrobnosti se dozvíte na https://www.aktivitynadohled.cz/uvod/letni-tabory/

V případě dotazů se na mě obraťte prostřednictvím mých kontaktů na webu https://www.aktivitynadohled.cz/kontakt/

S přátelským pozdravem

Mgr. Jiří Šimůnský – hlavní vedoucí, organizátor táborů a předseda spolku AKTIVITY NADOHLED z.s.